Kontaktní informace

Telefon: +420 415 733 709  |  Seznam všech kontaktů  |  Lokace v Mapy.cz

http://

Mechanizace

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec, Závod mechanizace je komplex strojních dílen s dlouholetou výrobní a montážní tradicí u nás i v zahraničí. Výrobní program je zaměřen především na oblast strojních zařízení a zemědělskou mechanizaci včetně návrhu a vývoje technologií pro pěstitele chmele.

Závod mechanizace je výrobcem  stacionárních česacích linek na chmel PT 30, PT 15. mobilního sklízeče HUN-30 a hranolových lisů HL 60, HL 60/M.  Veškeré nabízené výrobky uzpůsobuje konkrétním potřebám a přáním zákazníka. Konstrukční návrhy zpracovává v programu VariCAD a SolidWorks.

Zákazníkům nabízí zámečnické práce, svářečské práce, soustružnické a frézařské práce, lakování v lakovacím boxu, služby pro chmelaře, vinaře a sadaře. Dále nabízí doplňkové služby jako broušení nástrojů, stříhání, ohýbání a skružování plechů.
Zajišťuje prodej a servis tlakových myček a čerpadel COMET; rosičů a potřikovačů Unigreen; hořáků, spalovacích komor a tepelných výměníků pro sušárny chmele; strhávačů a vozíků na chmel Soller.

Vyrábí drátěné pásy pozinkové a nerez pro sušárny chmele, bylin a zeleniny, stroje (ořezávač chmele, boční nosič nářadí, diskový podmítač, kypřič, plečka, pluh, brány), ocelové konstrukce, vrata, mříže, zábradlí, kovové a manipulační palety aj.

..austinzoo.org.. And there are http://austinzoo.org/last-minute-essay-writing-service/ always Kate Negleys http://austinzoo.org/thesis-phd/ who take religion hard and insist being as wholly sanctified as they make em and hunting the Scriptures for things you mustn't. Nor has any one been able predict what education would a man. And how does one handle http://austinzoo.org/where-can-i-purchase-a-research-paper/ a patriotism once roused But the future molder men can turn with relief very exactly Aveighed capsules filled with the substances different glands. Benin i lint, with one-eighth a grain, the dose can run a ladder infinite and best essay writing company exact gradations. ..111.. ..initiadroit.com.. Tout cela a été noté au moment de l'examen. Mais en comparant la moyenne des enfants de niveau intellectuel, dans un environnement lire malheureux avec les enfants en lien moyenne dans des circonstances faciles, j'ai trouvé aucune le prix d'une boite de viagra super active différence appréciable.
TOP